از آنجا که اصل بر انجام رسالت ملی و معنوی و یک پایه گزاری محکم وقوی که ماندگاری آن را تضمین نماید بوده است، گام را فراتر گذارده و شرکت سرمایه گذاری ایرانی را با نام (زرین دوخت ابتکار) تشکیل داده که ب موجب یک تیم تخصصی پر تجربه می گردید.

که به خواست خداوند متعال توان شرکت را از نظر تنوع تولید و مدل وطرح های مورد در خواست بروز مشتریان را به وجود آورده است.

از آنجا که پایه گذاران و مدیران ابتکار از ابتدای فعالیتشان اصل رابر رضایت مشتریان و مصرف کنندگان گرامی گذاشته اندودر همه دوران در تهیه تولیدات سعی بر استفاده از بهترین متریال ودقت ومراقبت شدید در تولید را داشته اند.

با بهره گیری از تجربیات وسابقه شناخت کانال های تامین بهترین پارچه های ایرانی وخارجی و در نظر گرفتن سلیقه وتقاضاهای به حق مشتریان ومصرف کنندگان گرامی تولیدات متنوع وکاملا مد روز را فراهم کرده ایم ودر اختیار علاقمندان پوشاک ابتکار قرار داده ایم.

خدا را شکر میگوییم که خود را باور داشته و در عمل نشان داده وثابت کرده ایم چیزی از بهترین برندهای جهان کم نداشته، بلکه در خیلی از مواردبرتری هم داشته ، که دلیل آن تولید وعرضه بهترین پیراهن های اسپرت فرنگی، پیراهن های کلاسیک ،کت و شلوار های کلاسیک، تیشرت، شلوار های تک کتان، کاپشن و لباس کار های صنعتی عرضه به شیک ترین فروشگاه های تهران و کلانشهر ها بوده که اعجاب و تحسین مشتریانی که تابع برند های برتر را برانگیخته است.

سعی کردیم از جملاتی ساده کوتاه ولی واقعی و بدون اغراق هویت و با اعتبار و توانمندی ابتکار را به مردم عزیز ایران وجهان معرفی تا ان شا الله در انتخاب ابتکار برای بهترین های پوشاک همراه و خدمت گزار عزیزان باشیم.

عشق،علاقه و حس مسئولیت به هم نوع بعد از قریب ۱۲سال کسب علم و تجربه در داخل و کشورهای صاحب نام پوشاک جهان بالاخره به بار نشست وخود را به صورت یک کارخانه بزرگ تمام صنعتی بابهترین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته از کشور های بزرگ و صاحب نام جهان متجلی ساخت ونام ابتکار را با ریشه ایرانی تاریخی بر او نهادیم.